Stanowisko Lakiernik Samochodowy

  • Möller Autoschade
  • 40
  • Rotterdam

Jesteś specjalistą (lub specjalistką), masz odpowiednie doświadczenie zawodowe i posiadasz kwalifikacje do wykonywania zawodu? Aplikuj zatem natychmiast, ponieważ zawsze mamy pracę dla wysokiej klasy specjalistów. Chcesz umówić się na rozmowę lub uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się więc telefonicznie z naszym kierownikiem grupy Jeroen Noyen pod numerem 06-53546112 lub wyślij wiadomość e-mail ze swoim CV na adres jeroen@moller-autoschade.nl.

Opis stanowiska:

  • Dobra pensja
  • Szkolenia
  • Praca na podstawie umowy o pracę lub własna działalność
  • Fajny zespół m.in. z polskimi kolegami
  • Praca nad pięknymi markami za pomocą świetnych narzędzi
  • Jednorazowa opłata za podpis w wysokości 500 EUR przy podpisywaniu umowy

Twój profil:

  • Specjalistyczne szkolenie dla lakierników samochodowych
  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika samochodowego
  • Gotowość uczestnictwa w odpowiednich szkoleniach i kursach
  • Umiejętność pracy w ustrukturyzowany sposób

Profil firmy:

Jesteśmy Zadowoleni Z Naszych Polskich Kolegów. Nasi Polscy Koledzy Są Pracowici I Chętnie Z Nimi Współpracujemy. Nasze usługi jest wyjątkowo korzystne. Dlatego tysiące kierowców rocznie wybiera po kolizji lub szkodzie powstałej na parkingu Möller Autoschade, wchodzącą w skład Schadenet. Już od ponad 40 lat jesteśmy z naszymi klientami i pracownikami. Każdego dnia wspólnie z naszymi kolegami zapewniamy najwyższą jakość usług. Lubimy współpracować z naszymi polskimi kolegami, są pracowici i zawsze gwarantują wysoką jakość.

Praca W Möller. Wszystkie Zalety W Skrócie:

  • Pracuj z polskimi kolegami
  • Inwestujemy w szkolenia i poważnie podejdziemy do współpracy z Tobą
  • Jesteśmy firmą rodzinną i dbamy o naszych pracowników
  • Jesteśmy rotterdamską firmą
  • Organizujemy świetne imprezy firmowe
  • U nas pracujesz przy pięknych markach
  • U nas możesz rozwijać się w technologii
  • U nas pracujesz używając wspaniałych narzędzi
  • U nas dostajesz wysokie wynagrodzenie
  • U nas masz stałą pracę

Wybierz plik (.pdf, .doc, .docx)